Vinotéka

Klaret

Vinotéka

Poznávejte krásu vín v naší litoměřické vinotéce

Zážitková

Vinotéka

Klaret Vám přináší širokou nabídku vín z Čech, Moravy i zahraniční vína. Vína z Čech reprezentuje vinařství Velké Žernoseky, vína z Moravy na dvě desítky vinařství z různých podoblastí, ze zahraničních vín u nás můžete ochutnat vína z Portugalska, Španělska, Itálie a Rakouska.

Které víno dnes ochutnáte Vy?

Vinný lístek

Wine Food Klaret

 

 

Vína

Řízené

Degustace

Zveme milovníky vína, znalce z řad vinařů i naprosté laiky, kteří chtějí ochutnat kvalitní víno. Wine Food Klaret pořádá pravidelné degustace, s nimiž se můžete vydat za poznáváním vín, která žijí svým vlastním životem.

Ochutnávka vína se stane opravdovým zážitkem.

Nabídka vín

Objednejte si své oblíbené víno k večernímu posezení, romantické večeři nebo jej zkombinujte se specialitami naší kuchyně. Pokud byste si nebyli jistí, jaké víno je nejvhodnější k danému pokrmu, neváhejte oslovit naši obsluhu, která Vám ráda doporučí dokonalou kombinaci.

Vinný lístek

Nabídka sýrů

K ochutnávkám vína neodmyslitelně patří sýry. Připravili jsme pro Vás talíře sýrů, které můžete zakusovat k Vašemu oblíbenému vínu. K sýrům jemnější chuti podáváme vína bílá, červenými víny doprovázíme sýry výrazné chuti. U hutnějších sýrů volíme vína sladší.

Něco k vínu

 

 

🍷 UKONČENÍ PROVOZU

Vážení přátelé,
po dlouhých osmi letech se s Vámi loučíme a Wine Food Klaret ukončuje svůj provoz. Chtěli bychom Vám ze srdce poděkovat za podporu, kterou jste nám vždy vyjadřovali a za nezapomenutelné zážitky, které jsme společně s Vámi mohli prožít. Vždy jste to byli Vy, naši hosté, kteří tvořili jedinečnou atmosféru Klaretu, děkujeme!

Pokud byste si přáli odnést kousek Klaretu na památku, budeme do konce ledna pořádat výprodej veškerého sortimentu a drobného vybavení za symbolické ceny 😊

Všechno jednou končí a něco nového pro změnu začíná ❤️

Děkujeme!

Tým Wine Food Klaret

PLÁNOVANÉ AKCE