Vinotéka

Klaret

Vinotéka

Poznávejte krásu vín v naší litoměřické vinotéce

Zážitková

Vinotéka

Klaret Vám přináší širokou nabídku vín z Čech, Moravy i zahraniční vína. Vína z Čech reprezentuje vinařství Velké Žernoseky, vína z Moravy na dvě desítky vinařství z různých podoblastí, ze zahraničních vín u nás můžete ochutnat vína z Portugalska, Španělska, Itálie a Rakouska.

Které víno dnes ochutnáte Vy?

Vinný lístek

Wine Food Klaret

 

 

Vína

Řízené

Degustace

Zveme milovníky vína, znalce z řad vinařů i naprosté laiky, kteří chtějí ochutnat kvalitní víno. Wine Food Klaret pořádá pravidelné degustace, s nimiž se můžete vydat za poznáváním vín, která žijí svým vlastním životem.

Ochutnávka vína se stane opravdovým zážitkem.

Nabídka vín

Objednejte si své oblíbené víno k večernímu posezení, romantické večeři nebo jej zkombinujte se specialitami naší kuchyně. Pokud byste si nebyli jistí, jaké víno je nejvhodnější k danému pokrmu, neváhejte oslovit naši obsluhu, která Vám ráda doporučí dokonalou kombinaci.

Vinný lístek

Nabídka sýrů

K ochutnávkám vína neodmyslitelně patří sýry. Připravili jsme pro Vás talíře sýrů, které můžete zakusovat k Vašemu oblíbenému vínu. K sýrům jemnější chuti podáváme vína bílá, červenými víny doprovázíme sýry výrazné chuti. U hutnějších sýrů volíme vína sladší.

Něco k vínu

 

 

PLÁNOVANÉ AKCE